preloader

ما در موسسه آموزشی بست فارکس همراه شما هستیم

بروکر های فارکس

صرافی های ارزدیجیتال

کارگزاری های بورس

پــراپ فـــرم ها

بروکر های فارکس

صرافیهای ارزدیجیتال

کارگزاری های بورس

پـــراپ فــــرم ها

سبد های سرمایه گذاری

آنچه میخوانید
زمان مطالعه:
دسته بندی:
سطح آموزش:
تاریخ انتشار:

حساب های مدیریتی پم (percent allocation management module) یکی از انواع حساب هایی است که در کارگزاری ها ارائه میشود تا افراد تازه کار، افرادی که دانش کافی در زمینه ی معاملات ندارند، افرادی که زمان کافی را نمیتوانند به ترید و مانیتور بازار اختصاص دهند و یا حتی افراد حرفه ای علاقه مند بتوانند از آن استفاده کنند.

در کنار مزیت های فوق العاده ای که این نوع از حساب ها ارائه میکنند، نکته های مهمی هم وجود دارد که باید قبل از انتخاب این حساب ها و مدیر سرمایه به آن توجه داشته باشید.

    • بررسی همه جانبه ی مدیر ها
      بررسی مدیران حساب ها باید کامل و همه جانبه باشد، شامل سابقه، سایر حساب هایی که مدیر در حال اجرا دارد، استراتژی های معاملاتی و بسیاری از موارد دیگر. تیم فارکس فارسی با سابقه ی بیش از 4 سال فعالیت در زمینه ی حساب های مدیریتی و معرفی بیش از 70 مدیر مطرح و معتبر با سابقه درخشان به مشتریان عزیز، شما را در انتخاب مدیری مناسب و معتمد با توجه به میزان سرمایه و سود مد نظر شما راهنمایی خواهد کرد.
  • میزان بازده 

نرخ میزان بازده باید عدد منطقی و معقولی باشد، بسیار از کلاهبرداران فارکس، اعداد و ارقامی را به به افراد پیشنهاد می دهند که فراتر از هیجانات بازار است . توجه بسیار بالایی به این آمار داشته باشید و از روی هیجان تصمیم گیری نکنید.

  • میزان کارمزد
    هر کدام از مدیران سرمایه، برای مدیریت حساب ها کارمزدی را دریافت میکنند که خب کاملا طبیعی است. اما باید توجه بسیار بالایی به میزان این کارمزد و کارمزدی که برای خروج سرمایه باید بپردازید داشته باشید.

دیدگاهتان برای ما ارزشمند است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه