preloader

ما در موسسه آموزشی بست فارکس همراه شما هستیم

بروکر های فارکس

صرافی های ارزدیجیتال

کارگزاری های بورس

پــراپ فـــرم ها

بروکر های فارکس

صرافیهای ارزدیجیتال

کارگزاری های بورس

پـــراپ فــــرم ها

یورش دوباره هکرها به صرافی اوکی‌ایکس!

آنچه میخوانید
زمان مطالعه:
دسته بندی:
سطح آموزش:
تاریخ انتشار:

در پی اتخاذ روش‌های نوآورانه توسط هکرها، تعداد حوادث سرقت ارز دیجیتال بار دیگر در حال افزایش است. در آخرین مورد، کاربران صرافی اوکی‌ایکس (OKX) از سرقت وجوه خود در پی نقض امنیتی سیستم اطلاع‌رسانی پیامکی این پلتفرم خبر داده‌اند.
صبح روز یکشنبه، پلتفرم اسلو‌میست (SlowMist) گزارش داد که حساب اوکی‌ایکس دو قربانی با استفاده از روش‌ها و ویژگی‌های مشابه، مورد هک قرار گرفته است. طی هفته گذشته، یکی از کاربران بایننس نیز با مورد مشابهی مواجه شده و بیش از 1 میلیون دلار از وجوه خود را از دست داده بود.
این حملات توسط یک باند و به صورت از پیش طراحی شده به وقوع پیوسته‌اند. تیم ردیابی اسلو‌میست، به طور فعال آدرس‌های کیف پول هکرها را که در هر دو حادثه دخیل هستند، تحت نظر دارد و به ارائه به‌روز‌رسانی‌ها ادامه خواهد داد، اما جزئیات خاص حوادث بدون رضایت قربانیان فاش نخواهد شد.

شایان ذکر است که احراز هویت 2 مرحله‌ای قربانیان یادشده فعال نبوده است، با این حال مشخص نیست که آیا این موضوع، علت اصلی هک‌ها بوده است یا خیر.
صرافی اوکی‌ایکس در پی وقوع این حملات هکری با کاربران آسیب‌دیده تماس برقرار کرده و در حال بررسی ابعاد حادثه است. این صرافی در بیانیه‌ای بر تعهد خود در راستای حل این مشکل تأکید کرد و اطمینان داد که اگر این پلتفرم به عنوان مقصر تشخیص داده شود، خسارت کاربران را به طور کامل پرداخت خواهد نمود. اوکی‌ایکس همچنین قول داده که نتایج تحقیقات را به محض تکمیل شدن در دسترس عموم قرار دهد و از کاربران خواسته که صبور باشند و از گمانه‌زنی‌های غیرضروری خودداری کنند.

دیدگاهتان برای ما ارزشمند است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه