درباره ی ما 

 

سوال اصلی تمامی افرادی که قصد دارند در بازارهای مالی پر رونق و پرطرفدار فعالیت داشته باشند، انتخاب بروکر و صرافی هایی است که علاوه بر حسن فعالیت قابل اعتماد بوده و سرویس هایی حرفه ای مطابق با نیاز مشتری ها ارائه کند.

با توجه به ریسک های بالقوه ی موجود در فعالیت در بازارهای مالی، کسی تمایل ندارد تا دغدغه ی بررسی همه جانبه ی صرافی و یا بروکر ها را داشته باشد تا از میان هزاران صرافی و کارگزاری انتخاب نهایی را انجام دهد.

تیم بست فارکس Best Forex با سابقه ی فعالیت از سال 2017 در زمینه ی بررسی و ارائه ی سرویس در تمامی بروکرها و صرافی های ارائه دهنده ی سرویس به ایرانیان عزیز و همچنین ارائه خدمات آموزشی در زمینه ی افتتاح حساب، واریز، برداشت، ریبیت و ده ها نوع سرویس دیگر اینجاست تا شما را در مسیر انتخاب بروکر اصلح و مورد اعتماد یاری کند.

تیم متخصص بست فارکس با بررسی همه جانبه ی بروکر ها و همچنین بر اساس بررسی سابقه ی فعالیت و بازخورد های هزاران مشتری در طول این سال ها بروکر های اصلح را به شما معرفی میکند.

علاوه بر معرفی کارگزاری ها و صرافی های معتبر، تیم بست فارکس اینجاست تا شما را به صورت حرفه ای و در مسیر معاملات یاری کند. از اولین قدم که انتخاب بروکر مناسب میباشد تا افتتاح حساب، انتخاب حساب تجاری مناسب، واریز و برداشت به روش های متنوع و دریافت ریبیت و بونوس های جذاب در کنار شما خواهیم بود.

با مشاورین ما در تماس باشید و سوال های خود را مطرح کنید.

ما تماس بگیرید ..