والکس | Wallex

WhatsApp
Email
LinkedIn
Telegram

صرافی ارز دیجیتال والکس (Wallex) در سال 1398 شروع به‌کار کرد. کاربران برای فعالیت در این صرافی باید احراز هویت خود را تکمیل کنند. اتباع خارجی نمی‌توانند در این صرافی فعالیت داشته باشند. حداقل میزان خرید در صرافی والکس کمتر از 200 هزار تومان است و مشتریان این صرافی می‌توانند بیش از ۱۳۰ ارز دیجیتال را در آن بخرند و بفروشند و از کیف پول اختصاصی والکس نیز استفاده کنند. همچنین این صرافی خدمات دیگری مانند معاملات تعهدی و بات معامله‌گر را در اختیار مشتریان خود قرار داد است.

تاریخ تاسیس

سال 1389

حداقل خرید

کمتر از 200 هزار تومان

کارمزد

0.35 درصد

نوع صرافی

فروشگاهی و بازار معاملاتی

تعداد ارز

بیش از 110 ارز

صرافی ارز دیجیتال والکس بیش از 5 سال است که خدمات خریدوفروش ارزهای دیجیتال را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این صرافی با نام شرکت «خلق ثروت سرزمین پارسه» ثبت شده است و مدیر عامل خلق ثروت سرزمین پارسه نیز شخصی به نام آقای محسن اشکانی است. در ادامه مقاله بیشتر در مورد اعتبار و تاریخچه این صرافی صحبت می‌کنیم.
صرافی والکس درحالِ‌حاضر به کاربران خود امکان می‌دهد در بازار اسپات و فیوچرز (معاملات تعهدی) معامله کنند. و امکان خریدوفروش بیش از 130 ارز دیجیتال در پلتفرم والکس وجود دارد. همچنین مشتریان این صرافی می‌توانند از خدمات دیگر این صرافی مانند کیف پول اختصاصی و بات معامله‌گر استفاده کنند.

آیا صرافی والکس معتبر است؟

باتوجه به عدم وجود قوانین مشخص و مرتبط به مبحث ارز دیجیتال در کشور، یکی از مهم‌ترین موارد برای انتخاب یک صرافی، بررسی معتبربودن و سابقه آن است؛ زیرا انتخاب یک صرافی نامناسب می‌تواند در آینده برای شما مشکلاتی ایجاد کند و سرمایه و اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر قرار دهد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “والکس | Wallex”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *